Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Bakmix voor havermoutkoekjes, biologisch, 400 gr€ 5,95€ 14,88 / kg -
Bio mix crumble, 400 gram€ 5,50€ 13,75 / kg -
Risotto met tomaten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Paellakruiden, 9 g€ 3,75€ 416,67 / kg -
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Risotto met eekhoorntjesbrood, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Rozenwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Extra-confituur, appel & kaneel, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Korenbloem, biologisch, 10 gram€ 6,95€ 695,00 / kg -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Bakmix voor tapasbrood, biologisch, 360 gram€ 7,95€ 22,08 / kg -
Stapelbaar glas, gerecycled glas, handgeblazen, 175 ml€ 4,50 -
Paprikapoeder mild, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Pesto al limone, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Amandelpasta, 180 gram€ 6,95€ 38,61 / kg -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Mix voor bruschetta, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Kipkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Pasta, linguine met citroen en peper, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg