Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Kurkuma/geelwortel, biologisch, 40 g€ 3,50€ 87,50 / kg -
Extra-confituur, blauwe bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Granola, biologisch, banaan en cranberry, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Baking soda, busje, 200 gram€ 4,25€ 21,25 / kg -
Kerriepoeder mild, biologisch, 50 g€ 3,95€ 79,00 / kg -
Mix voor geroosterde aardappels, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Pastilles, Spritz, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Himalayazout, 200 gram€ 9,95€ 49,75 / kg -
Gehaktkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Peperkorrels zwart, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Uienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kg -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 330 ml€ 4,25 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 250 ml€ 3,95 -
Honing, amandel, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Mix voor pizza, 80 g€ 4,50€ 56,25 / kg -
Pasta, linguine met knoflook en basilicum, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Basilicum, biologisch, 25 g€ 2,50€ 100,00 / kg -
Chocoladetablet, puur, cacaonibs & himalayazout, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Azijn, witte wijn, chardonnay, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Bakmix voor cakejes, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Oregano, biologisch, 15 g€ 2,95€ 196,67 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Mexicaanse kruiden, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Honing, rozemarijn, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg