Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Kaasdipper, kweepeer, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Rietje, rvs, 17 cm€ 0,85Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Dille, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Peperkorrels 4-seizoenenmix, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Olijventapenade, biologisch, 130 g€ 6,50€ 50,00 / kg -
Chocoladeletter, melk€ 8,95€ 42,62 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Thaise curry mix, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Salie, biologisch, 15 g€ 3,50€ 233,33 / kg -
Bakmix, chocolade, briochebolletjes, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Fleur de sel, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Risotto met asperges, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Risotto met groenten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Kerstpasta, 'Buon natale', biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Anijszaad heel, biologisch, 45 g€ 3,50€ 77,78 / kg -
Cantuccini tradizionale, 180 gram€ 6,50€ 36,11 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Viskruiden, biologisch, blikje, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Pesto rosso, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Korianderzaad heel, biologisch, 35 g€ 2,95€ 84,29 / kg -
Glühweinkruiden, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Fleur de sel rozemarijn, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg