Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Sinaasappel Chai, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Matcha shizuka, biologisch, 30 gram€ 24,95€ 831,67 / kg -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 12 cm€ 6,95 -
Pure Rooibos, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Percolator, 6 kops, aluminium, rvs€ 44,95 -
Vanille citroen, Rooibos, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Maatlepel voor één kopje thee, roestvrij staal€ 3,50 -
Waterfles met bamboedop, recycled glas, 670 ml€ 8,95 -
Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Siroop, granaatappel, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Steelpan met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø16 cm€ 49,95 -
Kerstthee, rooibosmelange, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Biologische siroop, vlierbessen, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Kom, bamboe€ 5,95 -
Sinaasappel & Chai, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 10 cm€ 3,95Niet op voorraad -
%Limonadesiroop, munt, zakje 32 mlVoor € 0,75 Van € 1,50€ 23,44 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
%Limonadesiroop, salie, zakje 32 mlVoor € 0,75 Van € 1,50€ 23,44 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
NieuwBakmix speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
NieuwMix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram€ 6,95€ 139,00 / kg -
Glas 'Line', 29 cl€ 1,75 -
Glas 'Line, lila, 29 cl€ 2,25 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 250 ml€ 2,95