Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Paprikapoeder ’La Chinata’, licht pittig, gerookt€ 4,50€ 64,29 / kg -
Nougat speculaaskruiden, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Bakmix voor bierbrood, biologisch, 400 gram€ 7,95€ 19,88 / kg -
Grof zeezout, biologisch, 175 gram€ 6,95€ 39,71 / kg -
Fleur de sel knoflook, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Nougat amandel, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Pasta, linguine met inktvisinkt, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g€ 8,95€ 1.491,67 / kg -
Kruidnagel heel, biologisch, 30 g€ 3,95€ 131,67 / kg -
Chilivlokken, biologisch, 40 g€ 3,95€ 98,75 / kg -
Paprikapoeder La Chinata, pittig, gerookt€ 4,50€ 64,29 / kg -
Mix voor Aïoli, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Sladressing mix, biologisch, blikje, 25 g€ 4,95€ 198,00 / kg -
Bakmix voor pizza, biologisch, 500 gram€ 4,95€ 9,90 / kg -
Bakparels, 300 g€ 12,95€ 43,17 / kg -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Balsamico azijn, 8 jaar gerijpt, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Vadouvan, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, met peperoncino, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Artisjokkencrème, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg