Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Bakpoeder, biologisch, busje, 130 gram€ 4,25€ 32,69 / kg -
Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram€ 13,95€ 77,50 / kg -
Chocoladetablet, puur, sinaasappel, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Cantuccini pistacchio cioccolato, 180 gram€ 7,95€ 44,17 / kg -
Venkelzaad heel, biologisch, 30 g€ 2,95€ 98,33 / kg -
Zout Guérande, truffel, 60 gram€ 9,95€ 165,83 / kg -
Provençaalse kruiden, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kg -
Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram€ 6,95€ 49,64 / kg -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Honing, rozemarijn, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Hartige noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram€ 6,95€ 53,46 / kg -
Chocoladetablet, puur, hazelnoot praliné, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Bakmix voor gingerbread-huis, 500 gram€ 15,95€ 31,90 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
Kruidenboter mix, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kgNiet op voorraad -
Bakmix voor speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kgNiet op voorraad -
NieuwExtra-confituur, peer & speculaas, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Rijsmandje, rotan, ovaal, Ø 30 cm (700 tot 900 gram)€ 17,95 -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Honingdoper, beukenhout€ 2,50 -
Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg