Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Speculaaskruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Wijnkoeler, terracotta€ 14,95 -
Bakmix appeltaart, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Rijsmandje, rotan, rond, Ø 25 cm (800 tot 1000 gram)€ 16,95 -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr€ 5,95€ 11,90 / kg -
Siroop, vlierbloesem, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Olijfolie extra vierge, Spaans, om mee te bakken, 1 l€ 24,95€ 24,95 / l -
Rijst, bomba, paella, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Kiemgroente, biologisch, tuinkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Stamper voor koffie, roestvrij staal€ 11,95 -
Kiemgroente, biologisch, broccolikers, 25 g€ 3,25€ 130,00 / kg -
Risotto met truffel, 300 g€ 6,95€ 23,17 / kg -
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Braadpan, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 24 cm€ 44,95 -
Honingdoper, mini, beukenhout€ 1,50 -
Meel voor pasta, biologisch, 500 gram€ 3,95€ 7,90 / kg -
Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Truffelolie, extra vierge olijfolie, 100ml€ 10,95€ 109,50 / l -
Siroop, rabarber, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Confiture, zwarte kers/vanille, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg