Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Wok, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø 28 cm€ 64,95 -
Siroop, citroen, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Kiemgroente, biologisch, alfalfa, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Balsamico azijn, 12 jaar gerijpt, 250 ml€ 27,95€ 111,80 / l -
Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Kiemgroente, biologisch, rucolakers, 30 g€ 3,25€ 108,33 / kg -
Truffelcrème, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Matcha klopper, bamboe, Ø6 cm€ 14,95 -
Kiemgroente, biologisch, radijskers, 25 g€ 3,25€ 130,00 / kg -
Kelnermes, rubberhout, rvs€ 12,95 -
Limonadesiroop, lavendel, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Stoofkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Kiemgroente, biologisch, mosterdkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Thee-ei, cilindrisch, roestvrij staal€ 3,95 -
Olijfolie extra vierge, met citroen, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Siroop, biologisch, kers en salie, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 200,00 / kg -
Confiture, zwarte kers/vanille, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Siroop, aardbei/verbena, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Siroop, gember, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Risotto met saffraan, 300 g€ 6,50€ 21,67 / kg -
Gingerbreadkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Pesto di pistacchio, vegan, lactose- en glutenvrij, 120 gram€ 7,95€ 66,25 / kg