Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Pasta hartjes, biologisch, 250 gr€ 4,95€ 19,80 / kg -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 180 ml€ 3,50 -
Citroencrème, 180 gram€ 6,95€ 38,61 / kg -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 230 ml€ 3,95 -
Frambozen in witte chocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Bakmix focaccia, biologisch, 400 g€ 5,95€ 14,88 / kg -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Sapglas, groen gerecycled glas€ 3,50 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 400 ml€ 3,50 -
Smoothie rietje, RVS, Ø1 X 20 cm€ 1,50 -
Granola, biologisch, appel & kaneel, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 350 ml€ 6,95 -
Granola, biologisch, chocolade & kokos, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Kruidenolijfolie met chili en knoflook, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Cocktailshaker, roestvrij staal, Ø9 x 27,5 cm€ 19,95 -
Pesto alla genovese, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Bakmix voor havermoutkoekjes, biologisch, 400 gr€ 5,95€ 14,88 / kg -
Bio mix crumble, 400 gram€ 5,50€ 13,75 / kg -
Risotto met tomaten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Paellakruiden, 9 g€ 3,75€ 416,67 / kg -
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Risotto met eekhoorntjesbrood, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Rozenwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l