Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Extra-confituur, appel & kaneel, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Korenbloem, biologisch, 10 gram€ 6,95€ 695,00 / kg -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Bakmix voor tapasbrood, biologisch, 360 gram€ 7,95€ 22,08 / kg -
Stapelbaar glas, gerecycled glas, handgeblazen, 175 ml€ 4,50 -
Paprikapoeder mild, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kgNiet op voorraad -
Pesto al limone, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Amandelpasta, 180 gram€ 6,95€ 38,61 / kg -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Mix voor bruschetta, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Kipkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Pasta, linguine met citroen en peper, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Kurkuma/geelwortel, biologisch, 40 g€ 3,50€ 87,50 / kg -
Extra-confituur, blauwe bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Granola, biologisch, banaan en cranberry, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Baking soda, busje, 200 gram€ 4,25€ 21,25 / kg -
Kruidenolijfolie met citroen en tijm, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Kerriepoeder mild, biologisch, 50 g€ 3,95€ 79,00 / kg -
Mix voor geroosterde aardappels, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Pastilles, Spritz, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg