Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Himalayazout, 200 gram€ 9,95€ 49,75 / kg -
Gehaktkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Peperkorrels zwart, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Uienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kg -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 330 ml€ 4,25 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 250 ml€ 3,95 -
Honing, amandel, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Mix voor pizza, 80 g€ 4,50€ 56,25 / kg -
Pasta, linguine met knoflook en basilicum, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Basilicum, biologisch, 25 g€ 2,50€ 100,00 / kg -
Chocoladetablet, puur, cacaonibs & himalayazout, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Azijn, witte wijn, chardonnay, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Bakmix voor cakejes, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Oregano, biologisch, 15 g€ 2,95€ 196,67 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Mexicaanse kruiden, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Honing, rozemarijn, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Mix voor guacamole, biologisch, blikje, 55 g€ 4,95€ 90,00 / kg -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Zeefje cocktailshaker, roestvrij staal€ 6,50 -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Tzatziki mix, biologisch, blikje, 25 g€ 4,95€ 198,00 / kg -
Pesto alla genovese, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Fleur de sel Chili, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg