Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Extra-confituur, vijgen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Pesto piccante, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Bouquet garni, 6 stuks, 30 g€ 7,95€ 265,00 / kg -
Extra-confituur, appel & kaneel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Cocktail rietje, RVS, Ø1 X 14 cm€ 1,25 -
Laurierblaadjes, biologisch, 3 g€ 2,50€ 833,33 / kg -
Azijn, rode wijn, barbera, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Balsamico azijn, wit, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Mosterdzaad 'wit', heel, biologisch, 65 g€ 2,95€ 45,38 / kg -
Viooltjes, biologisch, eetbare bloemen, 10 g€ 6,50€ 650,00 / kg -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 280 ml€ 4,50 -
Vijfkruidenpoeder, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Gemberpoeder, biologisch, 45 g€ 3,95€ 87,78 / kg -
Tijm, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Steak/chimichurri mix, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Rozemarijn, biologisch, 30 g€ 2,95€ 98,33 / kg -
Nootmuskaatbolletjes, biologisch, 5 stuks€ 4,50€ 150,00 / kg -
Cajunkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Kaasdipper, kweepeer, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Rietje, rvs, 17 cm€ 0,85Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Dille, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Peperkorrels 4-seizoenenmix, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Olijventapenade, biologisch, 130 g€ 6,50€ 50,00 / kg -
Dressing, biologisch, framboos/rozemarijn, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l