Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Olijventapenade, biologisch, 130 g€ 6,50€ 50,00 / kg -
Thaise curry mix, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Bakmix, chocolade, briochebolletjes, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Risotto met asperges, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Salie, biologisch, 15 g€ 3,50€ 233,33 / kg -
Steak/chimichurri mix, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Chocoladetablet, wit, yoghurt & blauwe bes, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Cantuccini tradizionale, 180 gram€ 6,50€ 36,11 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Anijszaad heel, biologisch, 45 g€ 3,50€ 77,78 / kg -
Korianderzaad heel, biologisch, 35 g€ 2,95€ 84,29 / kg -
Glühweinkruiden, biologisch, blikje, 40 g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Dressing, biologisch, framboos/rozemarijn, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Viskruiden, biologisch, blikje, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Ras el hanout, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Kaneelstok, 55 g€ 1,95€ 35,45 / kg -
Fleur de sel rozemarijn, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Jeneverbessen, biologisch, 35 g€ 3,95€ 112,86 / kg -
Strawberry curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Garam masala, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden€ 8,95€ 2.418,92 / kg