Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Aardbeienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kgNiet op voorraad -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Waterfles, rvs, 750 ml€ 14,95 -
Kerstthee, rooibosmelange, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Sinaasappel Chai, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Pure Rooibos, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Vanille citroen, Rooibos, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Percolator, 6 kops, aluminium, rvs€ 44,95 -
Waterfles met bamboedop, recycled glas, 670 ml€ 8,95 -
Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Siroop, granaatappel, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Kerstthee, rooibosmelange, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Biologische siroop, vlierbessen, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Sinaasappel & Chai, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
%Limonadesiroop, munt, zakje 32 mlVoor € 0,75 Van € 1,50€ 23,44 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
%Limonadesiroop, salie, zakje 32 mlVoor € 0,75 Van € 1,50€ 23,44 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
NieuwBakmix speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
NieuwMix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram€ 6,95€ 139,00 / kg -
Glas 'Line', 29 cl€ 1,75 -
Glas 'Line, lila, 29 cl€ 2,25 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 250 ml€ 2,95 -
Hoog glas, rood fruit, 400 ml€ 3,95 -
Sojasaus Tomasu, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l