Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Olijfolie, biologisch, monocultivar, 500 ml€ 27,95€ 55,90 / l -
Paprikapoeder ’La Chinata’, zoet, gerookt€ 4,50€ 64,29 / kg -
Bakmix voor speculaascake, 350 gram€ 7,95€ 22,71 / kg -
Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Italiaanse kruiden, biologisch, blikje, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Saffraan, potje, biologisch, 0,5 gram€ 8,50€ 17.000,00 / kg -
Farfalle, cinque sapori, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Balsamico, vijg, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Bakmix voor pannenkoeken, spelt, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Nougat amandel, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Olijfolie, gerookt, 500 ml€ 29,95€ 59,90 / l -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Nougat speculaaskruiden, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Chocoladetablet, melk, framboos & macaron, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Bakmix voor bierbrood, biologisch, 400 gram€ 7,95€ 19,88 / kg -
Grof zeezout, biologisch, 175 gram€ 6,95€ 39,71 / kg -
Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Fleur de sel knoflook, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg