Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Provençaalse kruiden, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kg -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram€ 6,95€ 49,64 / kg -
Honing, rozemarijn, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Bakmix voor gingerbread-huis, 500 gram€ 15,95€ 31,90 / kg -
Chocoladetablet, puur, hazelnoot praliné, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
Kruidenboter mix, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kgNiet op voorraad -
Bakmix voor speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kgNiet op voorraad -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Siroop, vlierbloesem, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Stamper voor koffie, roestvrij staal€ 11,95 -
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Siroop, rabarber, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Siroop, framboos, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Siroop, citroen, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Limonadesiroop, lavendel, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Siroop, gember, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 200,00 / kg -
Siroop, aardbei/verbena, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l