Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Honing, amandel, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Geurkaars, vijg en rabarber, 210 gram€ 16,95€ 80,71 / kg -
Diep schaaltje, porselein, hartvorm, Ø9 x 4 cm€ 2,50 -
Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Pannenset, metaal en rubberhout, 2+€ 29,95 -
Gastenzeepje vlinder, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Geurkaars, fresia en musk, 210 gram€ 16,95€ 80,71 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Koord, 100% natuurlijk jute, groen, 25 m€ 3,50€ 0,14 / l -
Koord, 100% natuurlijk jute, rood, 25 m€ 3,50€ 0,14 / l -
Pastilles, citroen, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Kandelaar, gerecycled glas, bruin, H20 x Ø7,5 cm€ 9,95 -
Kaneelstok, 55 g€ 1,95€ 35,45 / kg -
Nougat cranberry, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Geurkaars bloemig & balans, 175 gram€ 18,95€ 0,11 / kg -
Pien's dinner club, Pien Wekking€ 29,99 -
Wasparfum, fris linnen, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / lNiet op voorraad -
%Kandelaar, mangohout, grootVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Tas, pitrusgras, bruin lederen hengsel, klein€ 19,95Niet op voorraad -
%Inpakpapier, kerstgroen, 70 x 250 cmVoor € 1,47 Van € 2,95€ 0,59 / l -
%Dinerkaars gedraaid, oud roze, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95