Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Spaghetti, rubberhout, 3+€ 17,95 -
Blokfluit, fsc hout, 30 cm€ 6,95 -
Bloempot met ophangkoord, terracotta€ 12,95 -
Matcha klopper, bamboe, Ø6 cm€ 14,95 -
Plaid, wol/katoen, off white, 127 x 178 cm€ 69,95 -
Geurkaars, sinaasappel en bamboe, 210 gram€ 16,95€ 80,71 / kg -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen verticale streep, Ø 13 cm€ 4,95 -
Vaasje, steengoed, handbeschilderd, viool, druifje en madelief, Ø6, x 12,5 cm€ 11,95 -
Bloempot, steengoed, groen, Ø 15 cm€ 16,95 -
Bloempot 'Juul', aardewerk, groen, Ø 9,5 cm€ 4,95 -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Grote vaas, glas, handbeschilderd, Ø19 x 16 cm€ 19,95 -
%Theelichthouder, porselein, roze bloem, 12 x 12x 3 cmVoor € 3,75 Van € 7,50 -
Stoffen pop, Alicia, 32 cm, 10 maanden+€ 24,95 -
Vaas, steengoed, handbeschilderd, geel gestreept, Ø11 x 17 cm€ 16,95 -
Schrift, zachte kaft, gelinieerd, wilde hyacint, A5€ 5,25 -
Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Poppenwagen, papercord, metaal, rubberhout€ 69,95Niet op voorraad -
Kussenspray, Beter slapen, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / lNiet op voorraad -
%Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
Kinderspateltje, beukenhout€ 0,75Niet op voorraad -
Inpakpapier, terracotta, rijstkorrel 70 x 250 cm€ 3,25€ 1,30 / mNiet op voorraad -
NieuwExtra-confituur, peer & speculaas, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Mok rond reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 12 cm€ 9,95