Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Kersenpitkussentje voor de nek, GOTS bio-katoen, 35 x 35 cm€ 23,95 -
Pureeknijper, roestvrij staal€ 24,95 -
Theedoek Dille & Kamille, katoen, mosgroen€ 6,95 -
Inpakpapier, veldbloemen, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Bloemenzaden, biologisch, plukboeket wilde bloemen, 3 g€ 3,25€ 1.083,33 / kg -
Theedoek Dille & Kamille, katoen, nachtblauw€ 6,95 -
Lieveheersbeestjeskast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Keukenschort, bio-katoen, donkergroen gemêleerd€ 14,95 -
Inpakpapier, Sinterklaas, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Veggilaine, Ghislaine Voogd€ 29,99 -
Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Olijfolie, biologisch, monocultivar, 500 ml€ 27,95€ 55,90 / l -
Bijenkast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Cafetière, French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 1 L€ 29,95 -
Pastamachine, roestvrij staal€ 69,95 -
Schilmesje spits, Nogent, beukenhouten handvat, 19 cm€ 7,95 -
Inpakpapier, citroenen, 70 x250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Farfalle, cinque sapori, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Theedoek Dille & Kamille, katoen, donkergroen€ 6,95 -
Inpakpapier met hartjes, kraft, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Maatlepel met sluitklem, koffie, roestvrij staal€ 4,95 -
Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg