Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Grof zeezout, biologisch, 175 gram€ 6,95€ 39,71 / kg -
Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Stek- en kiemvaasje, glas, klein€ 7,95 -
Kalender, groente fruit€ 14,95 -
Inpakpapier, klavers en lieveheersbeestje, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Comfort, Yotam Ottolenghi€ 34,99 -
Massageolie, eucalyptus & rozemarijn, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Zadenmengsel, biologisch, vlinders, 3 g€ 3,25€ 1.083,33 / kg -
Inpakpapier, bloembed, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Risotto met saffraan, 300 g€ 6,50€ 21,67 / kg -
Inpakpapier, kraft, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Dille, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Vogelvoedersilo, zwart metaal€ 24,95 -
Onderstel, gietijzer, zwart€ 29,95 -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Zoutmolen zwart, 14 cm€ 26,95 -
Broodmesje nogent, rvs, 11 x 2 cm€ 16,95 -
Tas, bio-katoen, lentebloem€ 9,95 -
Kruidenzaden, biologisch, dille, 1 g€ 2,25€ 2.250,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Bloemenprikker kenzan, metaal en rubber, Ø 6 cm€ 14,95 -
Inpakpapier, groen, schermbloem 70 x 250 cm€ 3,25€ 1,30 / l