Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016179 home’
-
Glas taps, gerecycled glas, groen€ 3,50Niet op voorraad -
Sapglas, groen gerecycled glas€ 3,50 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Stapelpot, glas en bamboe, 500 ml€ 7,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, gerecycled glas, 350 ml€ 5,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, gerecycled glas, 820 ml€ 7,95 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 180 ml€ 3,50 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 250 ml€ 3,95 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 330 ml€ 4,25 -
Karaf, groen gerecycled glas, 0,8 liter€ 7,95 -
NieuwDouchegel navulling, vetiver & ceder. 500 ml€ 11,95€ 23,90 / l -
NieuwDouchegel navulling, vijg & roos, 500 ml€ 11,95€ 23,90 / l -
NieuwDouchegel navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 11,95€ 23,90 / l -
Glas, hittebestendig, 195 ml€ 2,25 -
Glas, hittebestendig, 295 ml€ 2,75 -
Glas, hittebestendig, 450 ml€ 3,95 -
Glas met oor, hittebestendig, 305 ml€ 4,25 -
Glas met oor, hittebestendig, 190 ml€ 3,50 -
Olijfolie 'Ogliarola', biologisch, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
Linnenwater, katoen, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Linnenwater, lavendel, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Vloeibaar fijnwasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Glas, hittebestendig, 350 ml€ 3,25 -
Kan, gerecycled glas, 2,3 liter€ 16,95