Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016179 home’
-
Wijnglas, geribbeld glas, stapelbaar, 270 ml€ 4,95 -
Wijnglas, geribbeld glas, stapelbaar, 340 ml€ 5,50 -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
Kan, gerecycled glas, handgeblazen, 1,5 l€ 26,95 -
Laag glas, rood fruit, 315 ml€ 3,50 -
Theekop, hittebestendig glas, 350 ml€ 6,50 -
Maatbeker, RVS, 500 ml€ 9,95 -
Pipetflesje, bruin glas, 30 ml€ 1,25 -
Pipetflesje, bruin glas, 50 ml€ 1,95 -
Potje, bruin glas 50 ml€ 1,95€ 39,00 / l -
Sprayflacon, bruin glas, 100 ml€ 2,95 -
Sprayflacon, bruin glas, 50 ml€ 1,95 -
Vershoud/ovenschaal met glazen deksel, hittebestendig glas en siliconen, 750 ml€ 10,95Binnenkort beschikbaar -
Potje, bruin glas 15 ml€ 0,95€ 63,33 / l -
Theeglas met filter en deksel/uitlekschaaltje, hittebestendig glas en rvs, 550 ml€ 10,95 -
Inmaakpot zonder deksel, hittebestendig glas, 350 ml€ 1,75 -
Karaf, kristalglas, geribbeld, 250 ml€ 6,95 -
Potje met houten deksel, glas, 250 ml€ 2,95 -
Hoog glas, rood fruit, 400 ml€ 3,95Niet op voorraad -
Cocktailglas, coupe, 300 ml€ 6,95 -
NieuwVlekkenspray voor textiel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, rond, Ø14 cm, 500 ml€ 12,95 -
Kleine kan, porselein, 500 ml€ 7,95 -
Olijfolie, biologisch, monocultivar, 500 ml€ 27,95€ 55,90 / l