Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016179 home’
-
Olie- of azijnflesje, glas, vierkant 250 ml€ 2,95 -
Castille-zeep, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Vloeibaar wasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Schoonmaakazijn gel, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Afwasmiddel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Koffiekan + filter, 600 ml, glas en rvs€ 34,95 -
Glas 'Bol', groot€ 2,95 -
Glas 'Bol', extra groot€ 3,50 -
Wasverzachter, ongeparfumeerd, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 250 ml€ 3,50 -
Pot met houten deksel, glas, 550 ml€ 3,95 -
Pot met houten deksel, glas, 350 ml€ 3,50 -
Wijnglas 'Crystal', groot€ 9,95 -
Olijfolie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 375 ml€ 3,75 -
Bakmix voor pizza, biologisch, 500 gram€ 4,95€ 9,90 / kg -
Wijnglas 'Crystal', middel€ 9,95 -
Pot met houten deksel, glas, 800 ml€ 4,50 -
Wijnglas 'Crystal', klein€ 8,95 -
Glas 'Bol', klein€ 1,95 -
Glas 'Bodega', groot€ 2,95Niet op voorraad -
Grappa-/digestiefglas€ 3,95 -
%Bolvormige vaas, gerecycled glas, bruin, Ø11 cmVoor € 3,97 Van € 7,95 -
Kandelaar, gerecycled glas, groen, H20 x Ø7,5 cm€ 9,95 -
%Bolvormige vaas, gerecycled glas, blauw, Ø14,2 cmVoor € 5,97 Van € 11,95