Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016179 home’
-
Bakmix, chocolade, briochebolletjes, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Vogelvoer, pinda, 500 gram€ 4,95€ 9,90 / kgNiet op voorraad -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Beugelpotje, glas, vierkant, 100 ml€ 1,75 -
Stapelpot, glas en bamboe, 370 ml€ 6,95 -
Melkfles, glas, 263 ml€ 2,50 -
Potje vierkant, glas met bamboe deksel 200 ml€ 3,50 -
Voorraadpotje, glas, middel, 225 ml€ 1,95 -
Beugelfles, glas, vierkant, 250 ml€ 4,25 -
Voorraadpotje, glas, groot, 300 ml€ 2,25 -
Schaal, hittebestendig glas, 180 ml€ 3,50 -
Beugelpotje met houten dop, glas, 90 ml€ 2,50 -
Kruidenpotje vierkant, glas, bamboe dop, 120 ml€ 2,50 -
Maatbeker Pyrex, glas, 250 ml€ 9,95 -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Weckpot, compleet, 500 ml€ 5,25 -
Waterfles, rvs, 500 ml€ 12,95 -
Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm€ 14,95 -
Thermosfles, rvs, 500 ml€ 16,95 -
Gebogen rietje, glas, 23 cm€ 1,25 -
Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram€ 5,50€ 11,00 / kg -
Siroop, granaatappel, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 30 cm€ 16,95 -
Glas 'Line', 29 cl€ 1,75