Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Voetencrème, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Kruidenolijfolie met citroen en tijm, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Azijn, witte wijn, chardonnay, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
%Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 33,13 / lNiet op voorraad -
Onderzetter vierkant, bamboe, 10 x 10 cm€ 2,95 -
Balsamico azijn, wit, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Azijn, rode wijn, barbera, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Beugelpotje, rond, inhoud 125 ml€ 3,75 -
Dressing, biologisch, framboos/rozemarijn, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Sojasaus Tomasu sweet spicy, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
%Gezichtsreiniger, flacon, 125 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 39,76 / lNiet op voorraad -
%Haarmasker, amandel & bergamot, 300 mlVoor € 7,47 Van € 14,95€ 24,90 / lNiet op voorraad -
%Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 33,13 / lNiet op voorraad -
%Nachtcreme, voedend, 75 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 66,27 / lNiet op voorraad -
Douchegel, lavendel & ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
%Dagcreme, hydraterend, 75 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 66,27 / lNiet op voorraad -
NieuwHanger, glas, candy cane€ 3,50 -
NieuwKerstbal gedraaide streep, glas, rood/wit, 5 cm€ 3,50 -
NieuwHanger, glas, ster, groen€ 2,50 -
NieuwKerstbal, glas, witte besjes, geel, Ø5 cm€ 3,50 -
NieuwTheelichthouder, glas, ster en maan, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
NieuwHanger, glas, ster, geel€ 2,50