Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Vaas, recycled glas, Ø19 cm x 24 cm€ 16,95 -
%Paashanger, glas, ei met tulpenVoor € 1,75 Van € 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, rode besjes€ 3,50Binnenkort beschikbaar -
NieuwKerstbal, glas, dennentakjes€ 3,50Binnenkort beschikbaar -
Windlicht, glas, 11 x 15 cm€ 4,95Niet op voorraad -
Windlicht, glas, 11 x 11 cm€ 3,95Binnenkort beschikbaar -
Geurstokjes, fris linnen, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, vijg en rabarber, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Inkt, zwart, 10 ml€ 6,95€ 695,00 / l -
Geurstokjes, sinaasappel en bamboe, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
NieuwOnderhoudsspray reiniger, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwImpregnerende onderhoudsspray, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
Inmaakpot, hittebestendig, deksel apart verkrijgbaar, 435 ml€ 1,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, rond, Ø10 cm, 300 ml€ 9,95 -
Sojasaus Tomasu, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Vanille-extract biologisch, bourbon vanille, 60 ml€ 12,95€ 215,83 / l -
Melkkannetje, rvs, 100 ml€ 4,95 -
Beugelfles, vierkant, 125 ml€ 3,50 -
Sheaboter, 90 ml€ 7,95€ 88,33 / l -
Oliekan, roestvrij staal, 400 ml€ 14,95 -
Beugelpotje, rond, 90 ml€ 1,75 -
Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg