Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Massageolie, lavendel & ylang, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
Rozenwater, 100,ml€ 4,95€ 49,50 / l -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Lippenbalsem, neutraal, 15 ml€ 5,95€ 396,67 / l -
Balsamico azijn, 8 jaar gerijpt, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Massageolie, eucalyptus & rozemarijn, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
Olijfolie extra vierge, met peperoncino, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Craft limonade, biologisch, vlierbloesem/citroen/lavendel, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
%Gezichtsmasker, ontspannend, 75 mlVoor € 3,47 Van € 6,95€ 46,27 / lNiet op voorraad -
%Face mist, 100 mlVoor € 3,97 Van € 7,95€ 39,70 / lNiet op voorraad -
%Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 mlVoor € 4,47 Van € 8,95€ 44,70 / lNiet op voorraad -
Zeeppomp, bruin glas, 250 ml€ 4,95 -
Onderzetter rond, rubberhout, Ø 9,5 cm€ 2,50Niet op voorraad -
Uitsteekvormen voor Pasen, gerecycled rvs, set van 6€ 11,95Niet op voorraad -
NieuwOnderzetter, vilt, kiezel, Ø10 cm€ 4,95 -
Beugelpot, glas, 1,5 l€ 6,50 -
%Waxinelichthouder, geribbeld glas, blauw, 6,5 X Ø 6 cmVoor € 2,47 Van € 4,95 -
Citroenstampertje, roestvrij staal€ 2,50 -
Citroenknijpertje, roestvrij staal€ 1,95 -
Rietje, bamboe, 20 cm€ 0,75 -
Onderzetters naturel, zeegras, geel, set van 4, Ø11 cm€ 5,95 -
IJsstamper, onbehandeld beukenhout€ 3,95 -
Onderzetters, zeegras, set van 4, Ø11 cm€ 6,95