Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Onderzetters, zeegras, set van 4, Ø11 cm€ 6,95 -
IJsstamper, onbehandeld beukenhout€ 3,95 -
Vaas, ribbels, groen glas, 12 cm€ 13,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø20 cm€ 69,95 -
Limonadesiroop, vlierbloesem, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Grote vaas, glas, handbeschilderd, Ø19 x 16 cm€ 19,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø24 cm€ 89,95 -
Tuitenrager, tampico, 0,6 x 26 cm€ 3,95Niet op voorraad -
Onderzetters naturel, zeegras, groen, set van 4, Ø11 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 1400 ml€ 19,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 2400 ml€ 24,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, rond en dubbellaags, 1400 ml€ 19,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 850 ml€ 15,95 -
Lunchbox met siliconen ring, RVS, 550 ml€ 12,95 -
Theepot reactieve glazuur, steengoed, groen, 750 ml€ 24,95 -
Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Boenwas, wrijfwas voor hout, 125 ml€ 11,95€ 95,60 / l -
Wasparfum, lavendel, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / l -
Wasparfum, citroenverbena, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / l -
Balsamico azijn, 12 jaar gerijpt, 250 ml€ 27,95€ 111,80 / l -
Vloeibare plantenvoeding, pipetflesje, 50 ml€ 11,95€ 239,00 / l -
Inmaakpot glad met deksel, mini, 50 ml€ 1,25 -
Frisdrank, biologisch, citroen, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Olijfolie extra vierge, met citroen, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l