Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Wasparfum Lentetuin, pipetflesje, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / l -
Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Frisdrank, biologisch, bloedsinaasappel, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Geurkaars, zuiver & sereen, 175 ml€ 16,95€ 96,86 / l -
Frisdrank, biologisch, mandarijn, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Vloeibare bladreiniger, 200 ml€ 19,95€ 99,75 / l -
Wasparfum, fris linnen, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / lNiet op voorraad -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 4,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, klein, 30 x 36 x 10 cm€ 3,50 -
NieuwTheelichthouder, glas, takje roodbruin, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
NieuwOnderzetter, vilt, groen met witte tak, Ø10 cm€ 4,95 -
Onderhoudsolie voor hout, biologisch, pompflesje, 100 ml€ 8,95€ 89,50 / l -
Weckpot, compleet, 750 ml€ 5,95 -
Onderzetter rond, donker acaciahout, Ø 9,5 cm€ 2,95 -
Weckpot, compleet, 370 ml€ 4,75 -
Thermosfles, rvs, 750 ml€ 19,95 -
Onderzetter rond, zeegras, Ø 11 cm, 4 stuks€ 5,95 -
Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Biologische siroop, vlierbessen, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l -
Steelpan met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø16 cm€ 49,95 -
Etherische geurolie, biologisch, ontspanning, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Etherische geurolie, biologisch, goed humeur, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l