Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Esdoornsiroop, biologisch, 187 ml€ 7,95€ 42,51 / l -
Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Kussenspray, Beter slapen, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / lNiet op voorraad -
%Limonadesiroop, munt, zakje 32 mlVoor € 0,75 Van € 1,50€ 23,44 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
%Limonadesiroop, salie, zakje 32 mlVoor € 0,75 Van € 1,50€ 23,44 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
NieuwTheemok, steengoed, roodbruin, cosmosbloem, 380 ml€ 11,95 -
NieuwZeeppomp, geribbeld glas + rvs, Ø7 x 17,5 cm€ 9,95 -
NieuwTheemok, steengoed, lichtgroen, takjes, 380 ml€ 11,95 -
NieuwTheemok, steengoed, blauw, klokjesbloem, 380 ml€ 11,95 -
NieuwWaxinelichthouder, glas, takje, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
Maatlepeltjes, in thee- en eetlepels en ml, roestvrij staal€ 7,95 -
Waterfles, rvs, 750 ml€ 14,95 -
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, cederhout, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, eucalyptus, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, citroengras, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, sinaasappel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Mok, reactieve glazuur, steengoed, olijfgroen, 370 ml€ 8,95 -
Mok, reactieve glazuur, steengoed, korengeel, 370 ml€ 8,95 -
Beker, reactieve glazuur, steengoed, olijfgroen, 200 ml€ 6,95 -
Geurolie, patchouli, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Limonadesiroop, lavendel, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Geurspray, fris linnen, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurolie, bergamot, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l