Zoekresultaten voor: ‘noel top 10 noir’
-
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Theepot reactieve glazuur, steengoed, groen, 750 ml€ 24,95 -
Theesprankel, wit, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Risotto met truffel, 300 g€ 6,95€ 23,17 / kg -
Pastamachine, roestvrij staal€ 69,95 -
Pepermolen zwart, 14 cm€ 26,95 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 10,8 cm€ 4,95 -
Inkt, zwart, 10 ml€ 6,95€ 695,00 / l -
Schaaltje schelp, porselein, Ø 10 cm€ 1,95 -
Maatbeker, glas, 250 ml€ 9,95 -
Hanger van glas, open, Ø 10 cm€ 3,95 -
Meelzeef, roestvrij staal, Ø 10 cm€ 8,95 -
Kruidenei, roestvrij staal, Ø 10 cm€ 9,95 -
Serveerplank, fsc beukenhout, 21 x 10 cm€ 4,95 -
Schaaltje aardbei, steengoed, 13 x 10 x 3,5 cm€ 6,95 -
Kom, beukenhout, Ø 10 x 5 cm€ 8,95 -
Kan, aardewerk, handbeschilderde bloem, 10 x 20 cm€ 29,95 -
Schaal, reactieve glazuur, steengoed, korengeel, Ø23 x 10 cm€ 19,95 -
Schaal, reactieve glazuur, steengoed, olijfgroen, Ø23 x 10 cm€ 19,95 -
%Cadeaulabels, papier, silhouet knuffelende dieren, 10 stuksVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Cadeaulabels, papier, silhouet groepsknuffel en uil, 10 stuksVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Cadeaulabels, kerstgroen, papier, 10 stuksVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Cadeaulabels, winterbos, papier, 10 stuksVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
Onderzetter vierkant, bamboe, 10 x 10 cm€ 2,95