Zoekresultaten voor: ‘noel top 10 noir’
-
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm€ 6,95 -
Geurolie, eucalyptus, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, cederhout, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, takjes en blaadjes, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 6,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, groot, 42 x 50 x 10 cm€ 4,95 -
Geurolie, sinaasappel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurbrander, keramiek, wit gespikkeld, Ø 8 x 10 cm€ 5,95 -
Geurolie, patchouli, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Geurolie, citroengras, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, bergamot, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Geurolie, rozemarijn, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Geurolie, tea tree, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Kaars engel, offwhite, klein, 10 cm€ 5,95 -
Klok, beukenhout€ 9,95 -
Jaarring of adventskandelaar, hout, Ø 24 cm€ 9,95 -
Stekers voor jaarring, Feest!, hout, set van 4€ 9,95Niet op voorraad -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 4,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, gevels, groot, 48 x 40 x 10 cm€ 6,95 -
Mok, steengoed, reactive glazuur, lichtgrijs stip, Ø 10 cm€ 8,50 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, klein, 33 x 35 x 10 cm€ 3,50 -
Mok, steengoed, reactive glazuur, blad, donkergrijs, Ø 10 cm€ 9,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, klein, 30 x 36 x 10 cm€ 3,50 -
Mok rond reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 12 cm€ 9,95