Zoekresultaten voor: ‘olielampje bol glas o 6 x 6 cm 00020396’
-
Beugelpot, glas, 0,75 l€ 5,95 -
Kan met bamboe deksel, glas, 1,25 liter€ 12,95 -
Beugelpot, glas, rond, 0,2 l€ 4,25 -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Kruidenpotje vierkant, glas, bamboe dop, 120 ml€ 2,50 -
Deksel, rood/wit geruit, voor inmaakpot glad en inmaakpot met facetten€ 0,60Niet op voorraad -
Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm€ 6,95 -
Mix voor pastasaus, tomaat en basilicum, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g€ 8,95€ 1.278,57 / kg -
Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g€ 4,50€ 56,25 / kg -
Vaas, recycled glas, Ø23 cm x 30 cm€ 19,95 -
Onderzetter vierkant, bamboe, 10 x 10 cm€ 2,95 -
Vaas, recycled glas, Ø19 cm x 24 cm€ 16,95 -
Salsa di pomodoro, basilico, 500 g, biologisch€ 7,95€ 15,90 / kg -
NieuwKerstbal gedraaide streep, glas, rood/wit, 5 cm€ 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, witte besjes, geel, Ø5 cm€ 3,50 -
NieuwTheelichthouder, glas, ster en maan, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
NieuwKerstbal, glas, geëtste maan, sterren en stippen, Ø6,5 cm€ 5,95 -
NieuwKerstbal, gedraaide streep, glas, groen/wit, 5 cm€ 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, geëtste maan, sterren en stippen, roodbruin, Ø6 cm€ 5,95 -
NieuwKandelaar, roodbruin glas, takje en sterren, Ø9x 12 cm€ 14,95 -
NieuwKandelaar, glas, takjes en sterren, Ø9 x 12 cm€ 14,95 -
NieuwKerstbal, glas, krans, 5 cm€ 3,50 -
Koffiebeker to go, hittebestendig glas, 340 ml€ 12,95