Zoekresultaten voor: ‘olielampje bol glas o 6 x 6 cm 00020396’
-
NieuwHandzeep, glazen fles, vetiver & ceder, 500 ml€ 14,95€ 29,90 / l -
NieuwZeeppomp, bruin glas, 500 ml€ 6,95 -
Mok, hittebestendig glas, 400 ml€ 4,95 -
NieuwZeeppomp, geribbeld glas + rvs, Ø7 x 17,5 cm€ 9,95 -
NieuwWaxinelichthouder, glas, takje, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
Zeeppomp, bruin glas, 250 ml€ 4,95 -
Handzeep, glazen fles, vijg & roos, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep, glazen fles, amandel & bergamot, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep, glazen fles, lavendel & ylang, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
NieuwZeepschaaltje, keramiek, beige spikkel, 13,4 cm x 9,4 cm€ 7,95 -
NieuwZeepbakje, keramiek, beige spikkel, 8,4 cm x 6,4 cm€ 6,95 -
NieuwZeepschaaltje, keramiek, terraroze, 12,8 cm x 8 cm€ 7,95 -
NieuwZeepschaaltje, keramiek, terraroze, 7,8 cm x 5,8 cm€ 6,95 -
Cake/broodvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 28 cm x 11 cm€ 11,95 -
Lepeltje, kersenhout, 8 cm€ 1,50 -
Schepje, aluminium, 8,5 cm€ 1,25 -
Bord ontbijt 'Cameo', porselein, Ø 19 cm€ 3,95 -
Schepje, aluminium, 12 cm€ 1,95 -
Verzamelring, Ø 5 cm€ 0,65 -
Deegroller, beukenhout, 43 cm€ 9,95 -
Deegroller van beukenhout, 23 cm€ 4,95 -
Crème brûléebakje, porselein, Ø 12,5 cm€ 3,95 -
Tang geschulpt, roestvrij staal, 30 cm€ 4,95 -
Spatdeksel, Ø 30 cm€ 5,95