Zoekresultaten voor: ‘onderzetter glas bamboe 00022225’
-
Citroenknijpertje, roestvrij staal€ 1,95 -
Waterfles met bamboedop, recycled glas, 670 ml€ 8,95 -
IJsstamper, onbehandeld beukenhout€ 3,95 -
Vaas, ribbels, groen glas, 12 cm€ 13,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø20 cm€ 69,95 -
Grote vaas, glas, handbeschilderd, Ø19 x 16 cm€ 19,95 -
%Waxinelichthouder, geribbeld glas, rood, 6,5 X Ø 6 cmVoor € 2,47 Van € 4,95 -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø24 cm€ 89,95 -
Waxinelichthouder, gerecycled glas, bruin, Ø7 cm€ 6,95 -
Waxinelichthouder, gerecycled glas, groen, Ø7 cm€ 6,95 -
Waxinelichthouder, gerecycled glas, blauw, Ø7 cm€ 6,95 -
NieuwZeeppomp, bruin glas, 500 ml€ 6,95 -
NieuwTheelichthouder, glas, takje roodbruin, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
NieuwHandzeep, glazen fles, vetiver & ceder, 500 ml€ 14,95€ 29,90 / l -
Mok, hittebestendig glas, 400 ml€ 4,95 -
Steelpan met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø16 cm€ 49,95 -
NieuwZeeppomp, geribbeld glas + rvs, Ø7 x 17,5 cm€ 9,95 -
NieuwWaxinelichthouder, glas, takje, Ø7,5 x 6 cm€ 6,95 -
Zeeppomp, bruin glas, 250 ml€ 4,95 -
Handzeep, glazen fles, vijg & roos, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep, glazen fles, amandel & bergamot, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l -
Handzeep, glazen fles, lavendel & ylang, 500 ml€ 15,95€ 31,90 / l