Zoekresultaten voor: ‘onderzetter glas bamboe 00022225’
-
Vierkant potje met kurk, mini, groen gerecycled glas, 35 ml€ 1,95 -
Bloempotschotel, terracotta, Ø 23,5 cm€ 3,95 -
Bloempotschotel, terracotta, Ø 11 cm€ 1,95 -
Bloempotschotel, terracotta, Ø 8 cm€ 1,50 -
Bloempotschotel, terracotta, grijs, ø 19 cm€ 3,95 -
Karaf, groen gerecycled glas, 0,8 liter€ 7,95 -
Schepje, bamboe, 12 cm€ 1,25 -
Eetstokjes naturel, bamboe, 22,5cm€ 1,95 -
Spork, bamboe, 18 cm€ 1,95 -
NieuwScheermesjes, navulling scheermeshouder bamboe handvat, 4 stuks€ 17,95 -
NieuwScheermes, bamboe handvat, incl. 6 mesjes€ 16,95 -
%Tandenborstel, bamboe, hardVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
Sprayflacon, bruin glas, 500 ml€ 4,95 -
Pipetflesje, bruin glas, 30 ml€ 1,25 -
Pipetflesje, bruin glas, 50 ml€ 1,95 -
Sprayflacon, bruin glas, 100 ml€ 2,95 -
Sprayflacon, bruin glas, 50 ml€ 1,95 -
Vershoud/ovenschaal met glazen deksel, hittebestendig glas en siliconen, 750 ml€ 10,95 -
Potje, bruin glas 50 ml€ 1,95€ 39,00 / l -
Potje, bruin glas 15 ml€ 0,95€ 63,33 / l -
Karaf, kristalglas, geribbeld, 250 ml€ 6,95 -
Theeglas met filter en deksel/uitlekschaaltje, hittebestendig glas en rvs, 550 ml€ 10,95 -
Karaf, kristalglas, geribbeld, 1 liter€ 12,95 -
Beugelpot, rond, 5 liter, hittebestendig glas€ 13,95€ 2,79 / l