Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Karaf met facetten, gerecycled glas, 1 liter€ 8,95 -
Bloempot met ophangkoord, terracotta€ 12,95 -
Handdoek, gerecyclede katoen, lichtblauw, 50 x 100 cm€ 11,95 -
Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Arganolie, biologisch, 80 ml€ 19,95€ 249,38 / l -
Bloempot, zink, zandkleur, Ø 7 cm€ 1,95 -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, kersttakjes, 14 x 15 cm€ 2,50Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, bosvondsten, 27 x 37 cm€ 3,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, bosvondsten, 19 x 22 cm€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, kersttakjes, 24 x 29 cm€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
Bloempot, terracotta, Ø 8,3 cm€ 0,95 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 1 l€ 4,95 -
Bloempot, terracotta, Ø 17 cm€ 2,95 -
Bloempot, terracotta, Ø 23,5 cm€ 3,95 -
%Bloempot, zink, zeeblauw, Ø11 cmVoor € 1,75 Van € 3,50 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 1,5 l€ 5,50 -
%Bloempot, zink, zeeblauw, Ø14,5 cmVoor € 2,25 Van € 4,50 -
%Bloempot, zink, abrikoos, Ø14,5 cmVoor € 2,25 Van € 4,50 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 0,7 l€ 4,50 -
Bloempot, terracotta, grijs, Ø 15 cm€ 6,95 -
Bloempot, zink, bremgeel, Ø17 cm€ 5,50 -
Bloempot, zink, olijfgroen, Ø14,5 cm€ 4,50 -
Vogelpindakaas, pot 340 gram€ 3,95€ 11,62 / kg -
%Bloempot, zink, abrikoos, Ø11 cmVoor € 1,75 Van € 3,50