Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 12 cm€ 3,95 -
Bloempot, steengoed, wit, Ø 15 cm€ 16,95 -
Bloempot, aardewerk, cognacbruin, Ø 17,5 cm€ 6,95 -
Bloempot, aardewerk, cognacbruin, Ø 15,5 cm€ 4,95 -
Bloempot, aardewerk, geel, Ø 12 cm€ 3,95 -
Bloempot, aardewerk, geel, Ø 17,5 cm€ 6,95 -
Bloempot, kiezelgrijs, Ø12 cm, aardewerk€ 3,95 -
Bloempot, aardewerk, geel, Ø 7 cm€ 2,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 7 cm€ 2,95 -
Bloempot, aardewerk, cognacbruin, Ø 12 cm€ 3,95 -
Bloempot, kiezelgrijs, Ø7 cm, aardewerk€ 2,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 17,5 cm€ 6,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 15,5 cm€ 4,95 -
Bloempot, aardewerk, donkergroen, Ø 24 cm€ 12,95Niet op voorraad -
%Bloempot, aardewerk, grijsgroen met palmbladmotief, Ø 14 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
Bloempot, aardewerk, donkergroen, Ø 23 cm€ 11,95Niet op voorraad -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 0,5 l€ 3,95 -
Picknickmandje, wilgenteen, klein€ 19,95 -
Maatlepel voor één pot thee of 3 tot 4 kopjes, roestvrij staal€ 4,95 -
Theekop, hittebestendig glas, 350 ml€ 6,50 -
Rozenwater, 100 ml€ 5,95€ 59,50 / l -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Drankmaatje, roestvrij staal, 20 en 40 ml€ 3,50 -
Lavendelwater, 100 ml€ 5,95€ 59,50 / l