Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Beugelpot, glas, 1,5 l€ 6,50 -
Blik voor crackers, tin, luchtdicht 14,5 x 8,5 x 19,5 cm€ 7,95 -
Opbergblik, emaille, wit, Ø 16 cm€ 16,95 -
Vanillepasta, 60 ml€ 16,95€ 282,50 / l -
Kan, gerecycled glas, 2,3 liter€ 16,95 -
Theelichthouder, glas en recycled glas, groen, Ø8 x 8,5 cm€ 7,95 -
Inmaakpot zonder deksel, hittebestendig glas, 350 ml€ 1,75 -
Emmer, zink, 1,8 liter€ 4,95 -
Opbergblik, emaille, wit, Ø 14 cm€ 14,95 -
Opbergblik, emaille, wit, Ø 12 cm€ 11,95 -
Potje met houten deksel, glas, 250 ml€ 2,95 -
Web OnlyHondenbot van textiel, recycled katoen, gestreept€ 7,95 -
Nieuw Web OnlyKussen voor hondenmand, groot, recycled katoen, gestreept, 80 x 60 cm€ 39,95 -
Passe-vite, pureerzeef voor QS-pot, rvs€ 16,95 -
Handcrème, lavendel & ylang, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Bloempot, aardewerk, geribbeld, bosgroen, Ø17XH19 cm€ 16,95 -
Bloempot, aardewerk, geribbeld, lichtbeige, Ø17 X H19 cm€ 16,95 -
Theelichthouder, glas en recycled glas, blauw, Ø8 x 8,5 cm€ 7,95 -
Handcrème, vijg & roos, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Bloempot, aardewerk, geribbeld, bosgroen, Ø14 X H15 cm€ 11,95 -
Tafelkleed, recycled katoen, zomerstreep, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Web OnlyKussen voor hondenmand, klein, recycled katoen, gestreept, 60 x 50 cm€ 29,95 -
Vaas, recycled glas, Ø23 cm x 30 cm€ 19,95 -
Bloempot, aardewerk, geribbeld, lichtbeige, Ø14 X H15 cm€ 11,95