Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 24€ 39,95 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 21€ 29,95 -
Bloempot met ophangkoord, terracotta, Ø 15,5 cm€ 17,95 -
Bloempotschotel, terracotta, Ø 8 cm€ 1,50 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 13€ 15,95 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 14€ 15,95 -
Bloempotschotel, terracotta, grijs, ø 19 cm€ 3,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 16€ 19,95 -
Bloempot met ophangkoord, terracotta, Ø 13,5 cm€ 14,95 -
Bloempot met ophangkoord, terracotta, Ø 11 cm€ 11,95 -
Mosterd, honing en tijm, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Ajvar hot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Mosterd, dille, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Handschoen bladreiniger, katoen, 1 maat€ 5,95 -
Mosterd, Provençaals, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
%Bloempot, aardewerk, terra met palmbladmotief, Ø 14 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
%Plantenrek, metaal, zwartVoor € 17,47 Van € 34,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
NieuwHoog glas, kersttakjes, 400 ml€ 3,95 -
NieuwDouchegel. vijg & roos, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
NieuwLaag glas, kersttakjes, 315 ml€ 3,50 -
NieuwMassageolie, lavendel & ylang, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
NieuwBodycrème, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwDouchegel, lavendel &ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
NieuwDouchegel, vetiver & ceder, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l