Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Honing, rozemarijn, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Inmaakfles 'Quattro Stagioni', inhoud 0,2 l€ 2,95 -
Extra-confituur, appel & kaneel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Honing, amandel, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Kaasdipper, kweepeer, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Honing, amandel, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Extra-confituur, blauwe bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Beugelfles 'Lock-eat', 1 liter€ 9,95Niet op voorraad -
Weckring, Ø 10.8 cm€ 0,40Niet op voorraad -
Deksel voor inmaakpot 'Quattro Stagioni', Ø 7 cm€ 0,95Niet op voorraad -
Ring beugelfles€ 0,30Niet op voorraad -
Weckring, Ø 8.6 cm€ 0,40Niet op voorraad -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 300 cm€ 49,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 350 cm€ 54,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, Ø180 cm€ 46,95 -
NieuwBodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 250 cm€ 44,95 -
NieuwAmandelolie, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / l -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 180 cm€ 34,95 -
NieuwBodyscrub, vetiver & ceder, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Olie- of azijnfles, glas, 500 ml€ 3,50