Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Handdoek, Recycled katoen, Donker olijfgroen, 50 x 100 cm€ 11,95 -
Handdoek, Recycled katoen, Lichtgroen, 50 x 100 cm€ 11,95 -
Kipkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, korengeel, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Placemat, GOTS bio-katoen, rood fruit, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, donker roze, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Placemat, GOTS bio-katoen, blauwe bloem, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, groen, geruit, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, lichtgrijs, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Korianderzaad heel, biologisch, 35 g€ 2,95€ 84,29 / kg -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, citroenen, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Jeneverbessen, biologisch, 35 g€ 3,95€ 112,86 / kg -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml€ 1,75Binnenkort beschikbaar -
%Placemat, GOTS bio-katoen, winterbos, 35 x 50 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Binnenkort beschikbaar -
Opbergpot vierkant, glas en bamboe, 540 ml€ 5,95 -
Voorraadpot, glas en metaal, 520 ml€ 2,75 -
Voorraadpot, glas en metaal, 780 ml€ 3,25 -
Koffiekan + filter, 600 ml, glas en rvs€ 34,95 -
Schenkkan koffie, roestvrij staal, 600 ml€ 14,95 -
Beugelpotje, rond, inhoud 125 ml€ 3,75 -
NieuwOvenschaal, reactief glazuur, steengoed, olijfgroen, 35,5 x 22 cm€ 24,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, 25 x 35 cm€ 14,95 -
Pollepel, beukenhout, 35 cm€ 1,75