Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Vlierbloesem, biologisch, 35 g€ 5,50€ 157,14 / kg -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, 35 cm x 11 cm€ 12,95 -
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, kersen, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, ø 35 cm€ 24,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Oud roze, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Groengrijs, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Zand, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Donkergroen, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Okergeel, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Licht groen, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Botervloot, porselein, 9,5 x 8 cm€ 4,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Blauw, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Keukendoek, Recycled katoen, Donkergrijs, 50 x 50 cm€ 5,95 -
Garde van roestvrij staal, smal, 13 cm€ 1,25 -
Garde gebogen, RVS, 18 cm€ 1,95 -
Garde van roestvrij staal, smal, 18 cm€ 1,50 -
Vloeibare plantenvoeding, pipetflesje, 50 ml€ 11,95€ 239,00 / l -
Kandelaar, recycled glas€ 8,95 -
Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram€ 6,95€ 53,46 / kg -
Vloeibare bladreiniger, 200 ml€ 19,95€ 99,75 / l -
Beugelpotje, glas, vierkant, 100 ml€ 1,75 -
Inmaakpot, hittebestendig, deksel apart verkrijgbaar, 435 ml€ 1,95 -
Beugelfles, glas, vierkant, 250 ml€ 4,25