Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Beugelfles, vierkant, 125 ml€ 3,50 -
Beugelpotje met houten dop, glas, 90 ml€ 2,50 -
Beugelpotje, rond, 90 ml€ 1,75 -
NieuwTheedoek, recycled katoen, bosvondsten, 50 x 70 cm€ 4,95 -
NieuwTheedoek, recycled katoen, kersttakjes, 50 x 70 cm€ 4,95 -
NieuwTafelloper, recycled katoen, kersttakjes, 50 x 145 cm€ 12,95 -
NieuwTafelloper, recycled katoen, kersttakjes, 45 x 260 cm€ 17,95 -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Speculaaskruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Gastendoek, recycled katoen, terraroze, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Houten bord, acacia, Ø 35 cm€ 19,95 -
Washandje, recycled katoen, terraroze, 15 x 21 cm€ 3,25 -
Teil, zink, Ø 35 x 17,5 cm€ 16,95 -
Pannenlikker, rubberhout, zwart siliconen€ 4,95 -
Washandje, gerecyclede katoen, lichtblauw, 15 x 21 cm€ 3,25 -
Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Theedoek, recycled katoen, groene streep, 50 x 70 cm€ 4,95 -
Nettasje, jute en katoen, naturel, 40 x 35 cm€ 4,95 -
Gastendoek, gerecyclede katoen, lichtblauw, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Theedoek, recycled katoen, geel gestreept, 50 x 70 cm€ 4,95 -
Tas Dille & Kamille mini, bio-katoen, 12 x 12 cm€ 1,95 -
Badmat, gerecyclede katoen, lichtblauw, 50 x 80 cm€ 22,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, 25 x 35 cm€ 19,95