Zoekresultaten voor: ‘pot a provision couvercle en bois verre grand format 00020328’
-
Theepot met bamboe deksel, glas, 1.6 l€ 24,95 -
Beugelpotje, rond, 90 ml€ 1,75 -
Beugelpot, glas, rond, 0,2 l€ 4,25 -
Beugelpot, glas, 1.4 l€ 8,95 -
Beugelfles 'Lock-eat', 0,5 liter€ 8,95 -
Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Percolator, 9 kops, aluminium, rvs€ 54,95 -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Honing, rozemarijn, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml€ 1,50Niet op voorraad -
Ring voor beugelpot Ø9cm€ 0,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml€ 1,75Binnenkort beschikbaar -
Deksel, rood/wit geruit, voor inmaakpot glad en inmaakpot met facetten€ 0,60Niet op voorraad -
Weckring, Ø6,7 cm€ 0,40Niet op voorraad -
Ring voor beugelpot Ø8cm€ 0,95Niet op voorraad -
Waterdruppelaar, irrigator, bol, glas, Ø 7 x 20 cm€ 6,95 -
Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm€ 6,95 -
NieuwExtra-confituur, peer & speculaas, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
NieuwTheepot, steengoed, blauw, takjes, 1 liter€ 39,95 -
Blaadjesvanger/antidrup voor theepot, rvs€ 1,95 -
Theepot met theezeefje, recht, glas, 1.1 l€ 19,95