Zoekresultaten voor: ‘pot glas met kurk deksel 25 cm’
-
Bloempot, aardewerk, donkergroen, Ø 23 cm€ 11,95Niet op voorraad -
%Paashanger, glas, vogel beschilderd met bloemenVoor € 1,97 Van € 3,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwTandenborstelbeker, geribbeld glas, Ø7 x 9,5 cm€ 7,95 -
Chocolade hartjes, 160 g€ 7,50€ 46,88 / kg -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 1 l€ 4,95 -
Bloempot, terracotta, Ø 23,5 cm€ 3,95 -
Rietje, rvs, 21 cm€ 0,95 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 1,5 l€ 5,50 -
Boodschappentas, palmblad, kort lederen hengsel€ 22,95 -
Theesprankel, wit, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 250 ml€ 3,50 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 150 ml€ 2,95 -
Kiemgroente, biologisch, broccolikers, 25 g€ 3,25€ 130,00 / kg -
Risotto met truffel, 300 g€ 6,95€ 23,17 / kg -
Smoothie rietje, RVS, Ø1 X 20 cm€ 1,50 -
Hanger paddenstoel met stippen, glas, rood, 9 cm€ 2,95 -
Cocktailshaker, roestvrij staal, Ø9 x 27,5 cm€ 19,95 -
Pastamachine, roestvrij staal€ 69,95 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 0,7 l€ 4,50 -
Hanger paddenstoel met stippen, glas, groen, 9 cm€ 2,95 -
Kiemgroente, biologisch, radijskers, 25 g€ 3,25€ 130,00 / kg -
Vogelpindakaas, pot 340 gram€ 3,95€ 11,62 / kg -
Cocktail rietje, RVS, Ø1 X 14 cm€ 1,25 -
Rietje, rvs, 17 cm€ 0,85Niet online, bekijk winkelvoorraad