Zoekresultaten voor: ‘schoo’
-
Kroontjespen en kalligrafeerpen€ 6,95 -
Schoolbordkrijt, 12 stuks, wit€ 2,50 -
Pennenhouder, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 5,95 -
Kleipoeder ‘terre de Sommières’, 400 gram€ 4,95€ 12,38 / kg -
Wasverzachter, bag in box, 5 liter€ 39,95 -
Schoonmaakgeheimen, Dille & Kamille€ 15,95 -
Linnenwater, katoen, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Linnenwater, lavendel, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, verstelbaar hengsel, 40 x 12 x 40 cm€ 6,95 -
Schoolbordkrijt, 12 stuks, kleur€ 3,50 -
Krijtbord 30 x 40 cm€ 9,95 -
Wasverzachter, ongeparfumeerd, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Pennenhouder, beukenhout€ 4,95 -
Dweil, katoen, wit/olijfgroen gestreept, 60 X 60 cm€ 6,95 -
Schoonmaakazijn gel, bag in box, 5 liter€ 49,95 -
Vloeibaar fijnwasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Afwasmiddel, bag in box, 5 liter€ 59,95 -
Gootsteenontstopper, beukenhout en natuurrubber€ 3,95 -
Toiletontstopper, beukenhout en natuurrubber€ 4,95 -
To do-blokjes, rood fruit, uni en madelief, set van 3 stuks, 24 x 8 cm€ 8,50 -
Schrift, zachte kaft, gelinieerd, aardbeien, A5€ 5,25 -
Kalender, groente fruit€ 14,95 -
Inkt, zwart, 10 ml€ 6,95€ 695,00 / l -
Schrift, gelinieerd papier, met etiket, oudroze, A5€ 4,95