Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
Citruspartjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Bosbessendrups, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Honingdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Brussels manneke, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Eucalyptus, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Pepermuntpastilles, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Honingbijtjes, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Kruidendrop, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Munten, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Kandelaar, messing, ring met besjes, 23 cm€ 16,95 -
Cadeauzak, gerecycled katoen, 50 x 70 cm€ 7,95Binnenkort beschikbaar -
Stoommandje bamboe, Ø 20 cm€ 9,95 -
Schaal eikel, steengoed, bruin, 20,5 x 13 x 5 cm€ 6,95 -
Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 20 cm€ 13,95 -
Bakkwastje plat, beukenhout€ 3,50 -
Zeepzakje, bio-katoen€ 2,95 -
Kinderbestek, fruit, roetsvrij staal, 3-delig, 20 cm€ 9,95 -
Kokospotgrond, 20 tabletten€ 3,95 -
Schilmesje gebogen, Nogent, beukenhouten handvat, 18 cm€ 7,95 -
Smoothie rietje, RVS, Ø1 X 20 cm€ 1,50 -
Vergiet, rvs, 20 cm€ 11,95 -
Schepje, aluminium, 20,5 cm€ 4,95 -
Bolzeef, RVS, Ø 20 cm€ 5,95 -
Serveerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20,5 cm€ 7,95