Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
%Spuitmondje met gekartelde opening, groot, roestvrij staalVoor € 0,87 Van € 1,75 -
Cadeaulabels, papier, 20 stuks€ 2,95 -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Lepel 'Keulen', roestvrij staal, 20,5 cm€ 6,95 -
Vork 'Keulen', roestvrij staal, 20 cm€ 6,95 -
D&K officemes, klein, beukenhouten handvat, 20 cm€ 12,95 -
Kamille en roos, kruidenmelange, biologisch, 20 gram€ 6,95€ 347,50 / kg -
Kartelmesje, Nogent, beukenhouten handvat, 19 cm€ 7,95 -
Massagehandschoen, biologisch linnen en katoen€ 14,95Niet op voorraad -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Massageband, biologisch linnen en katoen€ 24,95 -
Dille, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Tijm, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Schaal peer, steengoed, 20.5 X 13 X 5 cm€ 11,95 -
Dinerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20 cm€ 4,95 -
Schep, beukenhout, 20 cm€ 5,95 -
Nestkast pimpelmees, fsc elzenhout, 18,5 x 20 x 26 cm€ 27,95 -
%Spuitmondje met gekartelde opening, middel, roestvrij staalVoor € 0,87 Van € 1,75Niet op voorraad -
NieuwRoterend molentje met kersttakjes, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
Ovenwant, GOTS bio-katoen, veldbloemen 32 x 14 cm€ 5,50 -
Pannenlap, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 3,50 -
Placemat, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Theedoek, katoen, winterbloesem, 50 x 70 cm€ 4,95