Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, vijg en rabarber, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, sinaasappel en bamboe, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
NieuwAdventskaars, bosvondsten, Ø5 x 25 cm€ 12,95 -
NieuwAdventskaars, hulst, Ø2,2 x 30 cm€ 3,95 -
NieuwKandelaar ster, porselein, groen, dinerkaars€ 3,95 -
NieuwAdventskaarsen met hulst, set van 4, Ø4 x 10 cm€ 17,95 -
NieuwAdventskaars, besjes, Ø2,2 x 30 cm€ 3,95 -
Bord, bamboe, Ø 20 cm€ 9,95 -
Dinerkaars, mosgroen, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, ivoor, 18 cm€ 0,79 -
Dinerkaars, oud roze, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, kaki, 27 cm€ 1,10 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 22 cm€ 9,95 -
%Dinerkaars gedraaid, off white, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95 -
Dinerkaars, framboosrood, 27 cm€ 1,10Binnenkort beschikbaar -
Kaarsschotel, keramiek, mat wit gespikkeld, Ø 10,8 cm€ 2,95 -
Limonadetap, glas, 5,6 liter€ 34,95 -
Dinerkaars, zandkleur, 18 cm€ 0,79 -
Dinerkaars, zandkleur, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, mosgroen, 18 cm€ 0,79 -
Dinerkaars, lichtblauw, 27 cm€ 1,10